Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danjela

Është emri yt Danjela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Danijel, Donzel, Deangelo, Diangelo, Denzil, Denzel, Dianchello, Donzell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danijela, Danijal, Deangela, Donzella, Danguolė, Dankaly, Danjelle, Dangelly
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Ne Mesime, Jam Mire, Po
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam Binjak, Kam Nje Vella Ai Quhet Ermir
Emrat e motrave:Jo Nuk Kam Binjake, Po Kam Nje Moter Ajo Quhet Rolanda, Eltona, Julja
Facebook:

+/- 195 Danjela's në Facebook. Pozicioni #112101
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Danjela


Danjela ( 11 vjeç) 2018-06-02
Eshte shume I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danjela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danjela? Voto për emrin tënd