Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donzel

Është emri yt Donzel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Danijel, Deangelo, Diangelo, Denzil, Denzel, Dianchello, Donzell, Dong-Yul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danijela, Danijal, Danjela, Deangela, Danguolė, Donzella, Dankaly, Danjelle
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Donzel's në Facebook. Pozicioni #94740
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga DonzelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donzel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donzel? Voto për emrin tënd