Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deangelo

Është emri yt Deangelo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Danijel, Donzel, Diangelo, Denzil, Denzel, Dianchello, Donzell, Dong-Yul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danijela, Danijal, Danjela, Deangela, Donzella, Danguolė, Dankaly, Danjelle
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10430 Deangelo's në Facebook. Pozicioni #5745
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 2001
Komente nga DeangeloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deangelo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deangelo? Voto për emrin tënd