Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denzil

Është emri yt Denzil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Denzel
Djem me tinguj të ngjashëm:Danijel, Donzel, Deangelo, Diangelo, Denzel, Dianchello, Donzell, Dong-Yul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danijela, Danijal, Danjela, Deangela, Donzella, Danguolė, Dankaly, Danjelle
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7880 Denzil's në Facebook. Pozicioni #7131
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1914
Komente nga DenzilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denzil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denzil? Voto për emrin tënd