Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denzel

Është emri yt Denzel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Denzell, Denzil
Djem me tinguj të ngjashëm:Danijel, Donzel, Deangelo, Diangelo, Denzil, Dianchello, Donzell, Dong-Yul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danijela, Danijal, Danjela, Deangela, Donzella, Danguolė, Dankaly, Danjelle
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14195 Denzel's në Facebook. Pozicioni #4467
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat Top1000 amerikanë në 1998




Komente nga Denzel



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denzel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denzel? Voto për emrin tënd