Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julja

Është emri yt Julja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Julius, Jules, Juliusz, Jillis, Joseluis, Jolke, Juelz, Jilles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julija, Jelske, Julissa, Jelisa, Jolice, Juuls, Julika, Juliska
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Lule, Juliana
Emrat e vëllezërve:Lubjan, Sead
Emrat e motrave:Danjela
Facebook:

+/- 65 Julja's në Facebook. Pozicioni #248876
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga JuljaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julja? Voto për emrin tënd