Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joseluis

Është emri yt Joseluis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Julius, Jules, Juliusz, Jillis, Jolke, Juelz, Jilles, Jelke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julija, Jelske, Jelisa, Julissa, Jolice, Julja, Juuls, Julika
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2170 Joseluis's në Facebook. Pozicioni #19359
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga JoseluisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joseluis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joseluis? Voto për emrin tënd