Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julija

Është emri yt Julija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Julius, Jules, Juliusz, Jillis, Joseluis, Jolke, Juelz, Jilles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jelske, Jelisa, Julissa, Jolice, Julja, Juuls, Julika, Juliska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4015 Julija's në Facebook. Pozicioni #12143
Kategoritë:Emra sllav - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga JulijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julija? Voto për emrin tënd