Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juliusz

Është emri yt Juliusz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Julius, Jules, Jillis, Joseluis, Jolke, Juelz, Jilles, Juelius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julija, Jelske, Jelisa, Julissa, Jolice, Julja, Juuls, Julika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Juliusz's në Facebook. Pozicioni #104038
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga JuliuszPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juliusz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juliusz? Voto për emrin tënd