Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julius

Është emri yt Julius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Gil, Gill, Giulietta, Giulio, Gyala, Gyula, Julain, Julcsa, Jule, Jules, Juliaan, Julian, Juliana, Julianette, Julianna, Julianne, Julianus, Julien, Juliet, Juliette, Julika, Julio, Juliska, Jullian, Julliette, Julot, July, Julya, Juul, Juulke, Juultje, Sjuulke, Zjuul, Zjuultn, Zulie, Yuliy
Djem me tinguj të ngjashëm:Jules, Juliusz, Jillis, Joseluis, Jolke, Juelz, Jilles, Juelius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julija, Jelske, Jelisa, Julissa, Jolice, Julja, Juuls, Julika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 102 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 116300 Julius's në Facebook. Pozicioni #839
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 Swahilian emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore indonezian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga JuliusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julius? Voto për emrin tënd