Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juul

Është emri yt Juul? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Juul's në Facebook. Pozicioni #97429
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga JuulPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juul? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juul? Voto për emrin tënd