Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jael

Është emri yt Jael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yael
Variante:Yael, Ιαηλ, יָעֵל
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle, Jela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6160 Jael's në Facebook. Pozicioni #8675
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga JaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jael? Voto për emrin tënd