Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yael

Është emri yt Yael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jael
Variante:Jael, Jaela, Jaella
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yoel, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yll, Yully, Yoali, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly, Yile
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32400 Yael's në Facebook. Pozicioni #2295
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2009
Komente nga YaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yael? Voto për emrin tënd