Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yoali

Është emri yt Yoali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yoel, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yll, Yully, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly, Yile
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 94 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 93 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Yoali's në Facebook. Pozicioni #172007
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga YoaliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yoali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yoali? Voto për emrin tënd