Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yulia

Është emri yt Yulia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yuliya
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yoel, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yll, Yully, Yoali, Yella, Ylwa, Yoahly, Yile
Vlerësimi:
4.5/5
yje 136 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 115 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31675 Yulia's në Facebook. Pozicioni #2346
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Top 100 indonezian emrat - Popullore korean emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga YuliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yulia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yulia? Voto për emrin tënd