Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yully

Është emri yt Yully? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yoel, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yll, Yoali, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly, Yile
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1000 Yully's në Facebook. Pozicioni #34070
Kategoritë:
Komente nga YullyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yully? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yully? Voto për emrin tënd