Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yoel

Është emri yt Yoel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Joël
Variante:Joel, Jowell
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule, Yaholo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yll, Yully, Yoali, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5580 Yoel's në Facebook. Pozicioni #9387
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1982
Komente nga YoelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yoel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yoel? Voto për emrin tënd