Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juliette

Është emri yt Juliette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelte, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Julieta, Jalda, Juleta, Julieth, Jildau, Jeldau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 123 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 121 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28030 Juliette's në Facebook. Pozicioni #2606
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 francez emrat - Popullore grek emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JuliettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juliette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juliette? Voto për emrin tënd