Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julieth

Është emri yt Julieth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelte, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Juliette, Julieta, Jalda, Juleta, Jildau, Jeldau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 161 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 134 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 134 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 149 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 146 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1815 Julieth's në Facebook. Pozicioni #22062
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JuliethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julieth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julieth? Voto për emrin tënd