Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juleta

Është emri yt Juleta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelte, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Juliette, Julieta, Jalda, Julieth, Jildau, Jeldau
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Julet
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Juleta's në Facebook. Pozicioni #188653
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga JuletaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juleta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juleta? Voto për emrin tënd