Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jesualdo

Është emri yt Jesualdo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jelte, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto, Jucicleudo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Juliette, Julieta, Jalda, Juleta, Julieth, Jildau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Jesualdo's në Facebook. Pozicioni #204755
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga JesualdoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jesualdo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jesualdo? Voto për emrin tënd