Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jelte

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jelte.
Është emri yt Jelte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:vlera, pagesa, shpërblim, sakrifica
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jelle
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto, Jucicleudo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Juliette, Julieta, Jalda, Juleta, Julieth, Jildau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Jelte's në Facebook. Pozicioni #132233
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat popullore Frisian - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JeltePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jelte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jelte? Voto për emrin tënd