Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joselito

Është emri yt Joselito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelte, Jelt, Jielt, Jelto, Jucicleudo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Juliette, Julieta, Jalda, Juleta, Julieth, Jildau
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21305 Joselito's në Facebook. Pozicioni #3226
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga JoselitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joselito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joselito? Voto për emrin tënd