Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juliet

Është emri yt Juliet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelte, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliette, Julieta, Jalda, Juleta, Julieth, Jildau, Jeldau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 98130 Juliet's në Facebook. Pozicioni #961
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga JulietPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juliet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juliet? Voto për emrin tënd