Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julieta

Është emri yt Julieta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jilt, Jaladhi, Jesualdo, Jelte, Jelt, Joselito, Jielt, Jelto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julietta, Juliet, Juliette, Jalda, Juleta, Julieth, Jildau, Jeldau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 114 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16655 Julieta's në Facebook. Pozicioni #3948
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga JulietaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julieta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julieta? Voto për emrin tënd