Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gill

Është emri yt Gill? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gale, Gayle, Gail, Giel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 47220 Gill's në Facebook. Pozicioni #1724
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GillPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gill? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gill? Voto për emrin tënd