Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gail

Është emri yt Gail? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Abigail
Variante:Gayle
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Giel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 287455 Gail's në Facebook. Pozicioni #388
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga GailPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gail? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gail? Voto për emrin tënd