Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abigail

Është emri yt Abigail? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Abigaël
Variante:Abiageal, Avigail, Gail, Gobinet, Gobnait, Gobnat, Gubnat, אֲבִיגַיִל
Djem me tinguj të ngjashëm:Apsel, Afzal, Abigayl, Abhishek Shukla, Afjal, Abou Chlieh, Abjal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abagael, Abigael, Abigale, Abbagail, Abgail, Abagale, Abaigael, Abbigail
Vlerësimi:
4.5/5
yje 253 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 168 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 164 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 221 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 217 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140405 Abigail's në Facebook. Pozicioni #703
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AbigailPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abigail? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abigail? Voto për emrin tënd