Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abigael

Është emri yt Abigael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Apsel, Afzal, Abigayl, Abhishek Shukla, Afjal, Abou Chlieh, Abjal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abigail, Abagael, Abigale, Abbagail, Abgail, Abagale, Abaigael, Abbigail
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5355 Abigael's në Facebook. Pozicioni #9699
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga AbigaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abigael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abigael? Voto për emrin tënd