Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gisella

Është emri yt Gisella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gisela
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Galia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Griselda, Giselda, Grisela
Emrat e vëllezërve:Kevi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4345 Gisella's në Facebook. Pozicioni #11392
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga GisellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gisella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gisella? Voto për emrin tënd