Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gisel

Është emri yt Gisel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella, Galia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2645 Gisel's në Facebook. Pozicioni #16719
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GiselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gisel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gisel? Voto për emrin tënd