Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giulio

Është emri yt Giulio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail, Giel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4810 Giulio's në Facebook. Pozicioni #10535
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga GiulioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giulio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giulio? Voto për emrin tënd