Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giselle

Është emri yt Giselle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Gisele, Gazelle, Gaelle, Gisella, Galia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 178 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 115 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 114 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 114 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 159 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 157 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 41150 Giselle's në Facebook. Pozicioni #1923
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga GisellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giselle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giselle? Voto për emrin tënd