Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giulia

Është emri yt Giulia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julia
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella, Galia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 419 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 347 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 348 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 347 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 401 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 395 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marinette
Facebook:

+/- 13860 Giulia's në Facebook. Pozicioni #4557
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 rumun emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008 - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga GiuliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giulia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giulia? Voto për emrin tënd