Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julia

Është emri yt Julia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Variante:Giulia, Yuliya
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 802 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 794 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 786 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 1136 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 1133 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 501000 Julia's në Facebook. Pozicioni #210
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 polonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga JuliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julia? Voto për emrin tënd