Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gisele

Është emri yt Gisele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gisela
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella, Galia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 89 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 82 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16690 Gisele's në Facebook. Pozicioni #3937
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga GiselePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gisele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gisele? Voto për emrin tënd