Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gisela

Është emri yt Gisela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Gisa, Gisele, Gisella
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giulia, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gaelle, Gisella, Galia
Vlerësimi:
4/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa
Facebook:

+/- 19505 Gisela's në Facebook. Pozicioni #3457
Kategoritë:Emrat Holandez - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga GiselaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gisela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gisela? Voto për emrin tënd