Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gaelle

Është emri yt Gaelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Giulio, Galileo, Gael, Gil, Gill, Gale, Gayle, Gail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gisela, Giulia, Gisel, Gisele, Giselle, Gazelle, Gisella, Galia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6700 Gaelle's në Facebook. Pozicioni #8119
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga GaellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gaelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gaelle? Voto për emrin tënd