Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

July

Është emri yt July? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15090 July's në Facebook. Pozicioni #4258
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga JulyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt July? Voto për emrin tënd


Është emri yt July? Voto për emrin tënd