Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julianna

Është emri yt Julianna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jacqueline, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin
Vlerësimi:
4/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21950 Julianna's në Facebook. Pozicioni #3152
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga JuliannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julianna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julianna? Voto për emrin tënd