Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Terence

Është emri yt Terence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Terenti
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrance, Terrence, Trần Đức Hảo, Torence, Torrance, Tering, Toyrung, Trinko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tringa, Taurinas, Trang Đài, Thúy Trang, Tarang, Tiryns, Thuytrang, Thorensia
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65500 Terence's në Facebook. Pozicioni #1329
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga TerencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Terence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Terence? Voto për emrin tënd