Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiryns

Është emri yt Tiryns? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrance, Terrence, Terence, Trần Đức Hảo, Torence, Torrance, Tering, Toyrung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tringa, Taurinas, Trang Đài, Tarang, Thúy Trang, Triệu Hương, Thuytrang, Thorensia
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Tiryns's në Facebook. Pozicioni #913970
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga TirynsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiryns? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiryns? Voto për emrin tënd