Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Terrance

Është emri yt Terrance? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrence, Terence, Trần Đức Hảo, Torence, Torrance, Tering, Toyrung, Trinko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tringa, Taurinas, Trang Đài, Thúy Trang, Tarang, Tiryns, Thuytrang, Thorensia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 61590 Terrance's në Facebook. Pozicioni #1410
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga TerrancePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Terrance? Voto për emrin tënd


Është emri yt Terrance? Voto për emrin tënd