Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Terenti

Është emri yt Terenti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Terence
Djem me tinguj të ngjashëm:Trent, Tranteo, Trond, Trynt, Thormond, Taranath, Thormund, Thrand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trinidad, Trần Thu Thảo, Trinity, Trần Nhật Hào, Trần Thị Hội, Trinyth, Terentia, Trienet
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Terenti's në Facebook. Pozicioni #418511
Kategoritë:
Komente nga TerentiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Terenti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Terenti? Voto për emrin tënd