Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trent

Është emri yt Trent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tranteo, Terenti, Trond, Thormond, Trynt, Taranath, Thormund, Thrand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trinidad, Trinity, Trần Thu Thảo, Trần Nhật Hào, Trần Thị Hội, Trần Thị Thu Hà, Trinyth, Terentia
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 127280 Trent's në Facebook. Pozicioni #767
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga TrentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trent? Voto për emrin tënd