Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trinity

Është emri yt Trinity? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trent, Tranteo, Terenti, Trond, Thormond, Trynt, Taranath, Thormund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trinidad, Trần Thu Thảo, Trần Nhật Hào, Trần Thị Hội, Trinyth, Terentia, Trienet, Trần Anh Thư
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28050 Trinity's në Facebook. Pozicioni #2603
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga TrinityPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trinity? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trinity? Voto për emrin tënd