Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trinidad

Është emri yt Trinidad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:trinitatis
Djem me tinguj të ngjashëm:Trent, Tranteo, Terenti, Trond, Thormond, Trynt, Taranath, Thormund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trần Thu Thảo, Trinity, Trần Nhật Hào, Trần Thị Hội, Trinyth, Terentia, Trienet, Trần Anh Thư
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6505 Trinidad's në Facebook. Pozicioni #8303
Kategoritë:Emra latin - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga TrinidadPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trinidad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trinidad? Voto për emrin tënd