Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ideal

Është emri yt Ideal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Italo, Idal, Ithel, Idele, I'tidal, Idwal, Iwdael, Itallo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itala, Idil, Italia, Idelia, Idalie, Itidal, Idola, Idylla
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Ismajl
Emrat e motrave:Rinesa, Bleona, Tringa
Facebook:

+/- 1530 Ideal's në Facebook. Pozicioni #25052
Kategoritë:Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Ideal


Ideal ( 13 vjeç) 2017-04-13
jam shum adhurues dhe i lumtur me emrin tim "IDEAL"

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ideal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ideal? Voto për emrin tënd