Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idil

Është emri yt Idil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Italo, Idal, Ithel, Ideal, Idele, I'tidal, Idwal, Iwdael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itala, Italia, Idelia, Idalie, Itidal, Idola, Idylla, Idelle
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2390 Idil's në Facebook. Pozicioni #18014
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga IdilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idil? Voto për emrin tënd