Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idal

Është emri yt Idal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Italo, Ithel, Ideal, Idele, I'tidal, Idwal, Iwdael, Itallo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itala, Idil, Italia, Idelia, Idalie, Itidal, Idola, Idylla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Idal's në Facebook. Pozicioni #265085
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IdalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idal? Voto për emrin tënd